Senioři a zdravotně postižení Rodina, děti a mládež Duševně nemocní Ohroženi sociálním vyloučením, v problémech a krizi

Slevové karty pro seniory - SENIOR PAS

Vydáno: 11.11.2010 Autor: administrator Rubrika: Senioři

SENIOR PASY jsou projektem Jihomoravského kraje, který vznikl na podporu obyvatelstva s věkem od 55 let. Zapojení do projektu je zdarma. Projekt přináší ucelený a jednotný systém slev na výrobky a služby poskytovaný držitelům karet SENIOR PAS. Nabízené slevy ve výši 5 – 50% jsou primárně zaměřeny na zdravotnictví, lázeňství, wellness, cestování, stravování, ubytování, vzdělání, muzea, galerie, ale i spotřební nákupy.
Kdo může být držitelem Senior pasu?
Držiteli jsou osoby od 55 let s trvalým bydlištěm na území Jihomoravského kraje. Při uplatnění slevy se musí držitel prokázat kartou Senior pas. V opačném případě není poskytovatel povinen slevu poskytnout.

Má registrovaný uživatel nějaké finanční povinnosti?

Ne. Registrace je zdarma a veškeré náklady s vystavením karet jsou hrazeny krajským úřadem.

Mohu do projektu zaregistrovat maminku, tatínka, babičku nebo dědečka (tetu, strýce, známá/-ý)?

Ano. Podmínkou je věk min. 55 let a trvalé bydliště v Jihomoravském kraji. Můžete tak svým příbuzným (známým) věnovat originální dárek – kartu Senior pas, kterou obdrží jako překvapení poštou. Držitelem karty se tak stává osoba, která splňuje podmínky registrace (věk od 55, bydliště v Jihomoravském kraji).

Kolik karet registrovaná osoba obdrží?

Do projektu se mohou registrovat pouze jednotlivci splňující podmínky registrace (věk od 55 let a bydliště v Jihomoravském kraji), tzn. 1 držitel = 1 karta.

Jak dlouho trvá dodání karty?

Karty se tisknou hromadně v cyklech a následně se rozesílají poštou přímo do schránky. Od registrace až po doručení karty může trvat až 4 týdny. Mějte proto, prosím, strpení.

Objednání Senior pasu je možné na webové adrese www.seniorpasy.cz


(informace převzaty z webu www.seniorpasy.cz )

Copyright © Město Hodonín
Všechna práva vyhrazena

Provozováno na redakčním systému phpRS
Webdesign © 2009 – 2013 StastnyWeb